Elitāro mēbeļu un aksesuāru salons
Elitāro mēbeļu un aksesuāru salons
 • Krēsls Fiord
 • Krēsls Fiord

  Krēsls Fiord

  Valsts: Polija

  Materiāls: Audums, Dabīgā āda, Eko āda, Koks

  Apraksts:  Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem. Krāsas un materiāli pēc izvēles no katalogiem un ražotāja paraugiem.

  Cena: Cenu diapazons ir atkarīgs no konfigurācijas un materiāliem. Lai iegūtu pareizu aprēķinu, sazinieties ar mūsu konsultantiem

  Sazināties ar mums

  Etap Sofa ir poļu zīmols. Mēbeles tiek ražotas divās mūsdienu ražotnēs. To augstā kvalitāte un unikālais dizains atbilst visprasīgāko klientu vēlmēm un nosaka mūsdienu tendences mēbeļu nozarē. Fabrikā pēc īpaša pasūtījuma, tiek veidotas modernas mēbeles - dīvāni, krēsli izgatavoti no dabīgās ādas un auduma. Pateicoties daudzām funkcijām, lietotāji saskaras ar visaugstāko komfortu un ērtību. Pārvietojami galvas balsti - garantē vislabāko galvas un kakla atbalstu. Regulējams atzveltnes slīpums - atvieglo muguras un pleca relaksāciju. Pārvietojami plaukti un roku balsti - ļauj ērti strādāt ar savu portatīvo datoru un atpūsties ar kafijas tasi. Miega funkcija - uzlabo mēbeļu funkcionalitāti. Regulējams atzveltnes augstums un sēdekļa dziļums ļauj atpūsties visam mugurkaulam. Iebūvējamie kāju balsti - atbrīvo nogurušas kājas. Piedāvājumā ir plašs opciju klāsts, tāpēc ikviens sev atradīs kaut ko īpašu.

  Visas preces kods

  Līdzīga produkcija