Elitāro mēbeļu un aksesuāru salons
Elitāro mēbeļu un aksesuāru salons

Par kompāniju

1991. gads – uzņēmuma Raita sasniegumu un attīstības vēstures sākums. Uzticami biznesa partneri un tieksme attīstīties sekmēja kompānijas ātro izaugsmi un līdera pozīciju iekarošanu mēbeļu tirgū. Šodien mēs esam ekskluzīvi pārstavji tādu vadošo mēbeļu ražotāju kā TOMASELLA, CALLIGARIS, FELIS, FURNINOVA, CAMELGROUP, FRATELLI BARRI, ALF Dafre un daudzu citu. Prakse ir pierādījusi mūsu spēju rast efektīvus mājokļu un biroju interjeru risinājumus, ieskaitot interjera dizaina izstrādi, mēbeļu piegādi un montāžu. Mūsu pieredze ļauj mums ar pārliecību īstenot pat vissarežģītākos projektus.

Mūsu lielākie ekspozīcijas un tirdzniecības kompleksi atrodas Latvijā – Rīga un Liepājā, kā arī Krievijā – Astrahaņā, Volgogradā un Permā.

Uzņēmuma Raita sortiments ir praktiski neierobežots. Šodien mēs strādājam ar vairāk nekā 500 zīmoliem, kuru mēbeles ir augstas kvalitātes, radītas, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas un atbilst mūsdienu dizaina tendencēm.

Mes piedāvājam mēbeles jebkurai gaumei un jebkurām telpām, Viena no mūsu salonu priekšrocībām ir pašreizējā ekspozīcija, kas atrodas uz 37 500 kvadrātmetriem. Pastāvīgi noliktavā – vairāk nekā 5 000 mēbeļu priekšmetu un aksesuāru.

Veltot laiku braucienam uz mūsu saloniem, Jūs atradīsiet milzīgu mēbeļu izvēle: virtuvēs, viesistabās, mīkstas mēbelēs, guļamistabās, bērnistabās, āra mēbelēs, apgaismojumu gan modernā, gan klasiskā stilā, dažādos cenu līmeņos no vidēja līdz luksus klases. Turklāt mūsu klienti var izvelēties mēbeles tieši no salona ekspozīcijas vai pasūtīt tās pēc katalogiem. Mūsu dizaina konsultanti labprāt palīdzēs Jums atrast sev piemērotākās mēbeles pie aromātiskas kafijas tasītes.

Šodien mūsu klientu bāzē ir vairāk nekā 10 000 cilvēku. Mēs augsti vērtējam katru klientu un sadarbības attiecības, kas ir izveidojušās mūsu starpā. Galvenais mūsu darba princips ir “individuāla pieeja katram klientam!”

Uzņēmums Raita saviem klientiem regulāri rīko akcijas, kas dod iespēju iegādāties mēbeles par pievilcīgu cenu. Lai sekotu jaunām akcijām un lieliskiem piedāvājumiem jāpierakstās uz musu jaunumu
izsūtne.

Mūsu garantijas

Partnerattiecības ar fabrikām ļauj uzņemties ļoti grūti garantijas saistības.

Mūsu pakalpojumi

Mēbeļu atlase


Profesionāla mēbeļu izvēle pēc klientu gaumes un prasībām

Dizains un projektēšana


Dizainera izbraukšana uz objektu.

Piegāde un montaža


Piegāde un montaža ar kvalificetu darbinieku palīdzību.

Mēbeļu uzglabāšana


Iespēja uzglabāt mēbeles noliktavā.

Apkalpošana


Pēcgarantijas servisa apkalpošana

Mēs priecāsimies redzēt Jūs mūsu klientu vidū un darīsim visu, lai Jūsu mājas interjers būtu Jūsu ideju un vēlmju iemiesojums!

Kā es varu atrast konkrētu mēbeļu modeli?

Esat pats atradis mēbeles, kas nav mūsu katalogā? Sazinieties ar mūsu menedžeriem tuvākajā Raita mēbeļu salonā, mēs palīdzēsim nogādāt tas līdz Jūsu durvīm.
Atstājiet savus datus un menedžeris sazināsies ar jums