Elitāro mēbeļu un aksesuāru salons
Elitāro mēbeļu un aksesuāru salons

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Kas nozīme art deco?

Art Deco apzīmē elegantu eklektisku dizaina stilu. Art Deco kopumā pārstāvēja funkcionālisma un modernisma eleganci un šarmu. Art Deco lineārā simetrija, ģeometrija un leņķi skaidri norobežojās no plūstošās asimetriskās “organiskas formas” kas dominēja iepriekšējā jūgendstilā. Šis stils radās pagājušā gadsimta modernisma un funkcionālisma šķelšanās brīdi un kļuva par dominējošo stilu tā laika mājokļu interjeros. Savukārt mūsdienās, piedzīvojot savu kārtējo atdzimšanu, šis stils kļuvis par greznības un estētisma simbolu. Interjera dizainā Art Deco stilam raksturīgas grafiskas formas, plaša zelta krāsas izmantošana kombinācijā ar brūno un ziloņkaula toņa krāsām. Šī stila mūsdienīgajā risinājumā līdzās tradicionālām formām, parādās jauni risinājumi, piemēram, metāls tiek apvienots ar palmām, tāpēc bieži vien Art Deco elementi interjera dizainā kļūst par īstiem mākslas šedevriem.

Kas nozīme modernisms?

Modernisma interjera dizains – tas ir visa neparastā un netradicionālā apvienojums. Tieši tur slēpjas pārdrošo risinājumu jēga un būtība, kas padara katru interjeru neatkārtojamu un unikālu. Šis stils, kurš radās ХIX gadsimta rūpnieciskās revolūcijas rezultātā, apvieno kliedzošu mākslīgumu un demonstratīvismu ikvienā elementā. Pateicoties metāla un koka, dažādu izliektu līniju un abstraktu formu savienojumam, kā arī tradicionālo shēmu neievērošanai noformējuma ziņā, šis interjera stils vienmēr būs aktuāls un moderns.

Kas nozīme klasiskais mēbeļu stils?

Klasiskais stils ir tas, ko sauc par sākuma sākumu. Tas stils izraisa pārliecību, tāpat kā viss, kas ir pierāda sevi ar laiku. Izsmalcinātība, laba kvalitāte, apdares materiālu greznums, bagātīga krāsu gamma - tas viss raksturo gan veco, gan mūsdienīgo klasiku. Klasiskā stila izvēle interjerā atzīmē īpašnieka labo gaumi un viņa sociālo statusu. Klasika ir skaista, ērta, mūžīga un nekad nav garlaicīga. Jūs varat iepazīties ar klasiskā stila mēbelēm mūsu katalogā.

Kas nozīme mūsdienu mēbeļu stils?

Mūsdienu stilu interjerā nevar saukt par atsevišķu stilu. Mūsdienu stilā ietilpst tādi stili kā hi-tech, eklektisms, minimālisms un citi. Mūsdienas stilu raksturo gaismas un spilgtas krāsas kombinācija un kontrastu spēle. Bieži izmanto tadus materiālus kā stikls, plastiks un metāls. Mūsdienu stila mēbelēm galvenā prasība ir funkcionalitāte un pārmērīgas dekorēšanas prombūtne. Jūs varat iepazīties ar mūsdienu stila mēbelēm mūsu katalogā.

Kādas atlaides piedāvā uzņēmums Raita?

Raita regulāri piedāvā saviem klientiem iespēju iegādāties mēbeles un aksesuārus ar atlaidēm līdz 50%.Lai būtu informēts par mūsu jaunumiem un izdevīgiem piedāvājumiem, Jums jāpiesakas mūsu jaunumu izsūtnei.

Kā aprēķināt piegādes laiku?

Mēbeļu un aksesuāru standarta piegādes laiks ir no 2 līdz 4 mēnešiem, atkarībā no ražotāja valsts. Izņēmumi ir pozīcijas, kas pieejamas uz vietas ekspozīcijā.

Kā aprēķināt preču izmaksas?

Katras produkcijas izmaksas, Jūs varat uzzināt pie mēbeļu salona "Raita" konsultantiem.

Kāds ir mēbeļu salona Raita garantijas laiks?

Garantijas laiks visām salona Raita precēm ir 24 mēneši.

Kā es varu atrast konkrētu mēbeļu modeli?

Jūs patstāvīgi atradāt mēbeles, kas nav iekļautas mūsu katalogā? Sazinieties ar mūsu konsultantiem tuvākajā mēbeļu salonā Raita, mēs palīdzēsim piegādāt to līdz Jūsu durvīm Latvijā.

Ar ko nodarbojas uzņēmums Raita?

1991. gads – uzņēmuma Raita sasniegumu un attīstības vēstures sākums. Uzticami biznesa partneri un tieksme attīstīties sekmēja kompānijas ātro izaugsmi un līdera pozīciju iekarošanu mēbeļu tirgū. Salonā Raita Jūs varat atrast mēbeles, gaismekļus un aksesuārus praktiski no visiem vadošajiem pasaules ražotājiem. Mēs importējam mēbeles no Eiropas, ASV, Krievijas un Ķīnas. Mūsu lielākie ekspozīcijas un tirdzniecības kompleksi atrodas Latvijā – Rīga un Liepājā, kā arī Krievijā – Astrahaņā, Volgogradā un Permā. Mēbeļu, gaismekļu un mājas aksesuāru ziņā uzņēmuma Raita sortiments ir praktiski neierobežots. Mes piedāvājam mēbeles jebkurai gaumei un jebkurām telpām, turklāt mūsu klienti var izvelēties mēbeles tieši no salona ekspozīcijas vai pasūtīt tās pēc katalogiem. Prakse ir pierādījusi mūsu spēju rast efektīvus mājokļu un biroju interjeru risinājumus, ieskaitot interjera dizaina izstrādi, mēbeļu piegādi un montāžu. Mūsu pieredze ļauj mums ar pārliecību īstenot pat vissarežģītākos projektus. Mēbeļu salonos Raita jebkuras Jūsu ieceres pārvērtīsies par realitāti un kļūs par Jūsu dzīves sastāvdaļu. Kādas mēbeļu zīmolus var iegādāties uzņēmuma Raita salonos? Mēs strādājam ar vairāk nekā 300 dažādiem mēbeļu, lampu un aksesuāru ražotājiem, kuru katalogus Jūs varat atrast mūsu salonā. Plašāka informācija atrodama mūsu mājas lapā, sadaļā “zīmoli”, vai noprecizēt to pie mūsu konsultantiem.

Ir jautājumi?

Atstājiet savus datus un menedžeris sazināsies ar jums